resim
Anasayfa / Stor Perde
1 2
1 2

Stor Perde | Stor Perde Modelleri ve Çeşitleri

Stor perdeler üretilmiş oldukları sistem sayesinde, çok az kir tutmaktadır. Bu nedenle mutfakları için yeni perde almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında stor perde bulunmaktadır. Bu perde merdane mekanizması ile boru içerisine toplanmaktadır. Bu mekanizmaya ise ip ile müdahale edebiliyorsunuz. Gün ışığından yararlanmak istediğiniz zamanlarda, perdeyi istediğiniz miktara göre yukarıya kaldırarak aydınlık elde edebiliyorsunuz. Kapattığınız zamanlarda ise dışarı ile olan ışık bağlantınız kesilmektedir. Özellikle mutfaklarda kullanılmasının en büyük nedeni havada uçak tozları ve yağları üzerine toplamasıdır ki ; bu da beraberinde temizliği getirmektedir.


Stor Perde Nerelerde Kullanılır ?

Mutfaklar başta olmak üzere, şekilleri itibari ile çocuk odalarında da tercih edilebilmektedirler. Direk dışarı ile bağlantıyı kestiği için, ayrıca ofislerde de tercih edilmektedir. Özel üretimi sayesinde ipleri serttir. Böylelikle her zaman aynı formu kullanıcısına vermekte olup, sarma makarasında sorun olmadığı sürece uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanılmaktadır. Stor perde yaptıracakların iki detaya çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Birincisi temizlik, ikincisi ise ölçülerdir.


Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır ?

Stor perdeler çok fazla kir tutmasa'da, mutfaklarda ki tozların yağ ile birlikte perdeye yapışmasından dolayı, en iyi temizlik alternatifi temiz bir bez (mikrofiber önerilir), sıcak su ve sabundur. Farklı deterjanlar ile de temizlik yapabilirsiniz lakin, perdenizin renklerine göre üzerinde leke kalabilir. Bunun için sıcak su ve hafif sabunlu bez sayesinde, perdeyi güzel bir şekilde temizleyebilirsiniz. Eğer perdenin boyutları büyükse mutlaka bu işlem sökülerek yapılmalıdır. Ayrıca söktükten sonra, temizlik yapacağınız zeminin düz olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü düz olmayan zeminler nedeni ile ve sıcak suyunda etkisi ile birlikte, perdeniz de kırışıklıklar olabilir.


Stor Perde Ölçümü Nasıl Yapılır ?

Stor perdelerin tam eni 200cm olmaktadır. Bu nedenle vereceğiniz siparişler eğer bu ölçüden fazla ise, ya özel üretim olmalı ya da perdeniz iki parça olacaktır. Genelde camların boyutlarına eş değer olduğu için, bu boyutlar sorun çıkarmaz. Ama kapılı olan camlar için stor perde aldığınız zaman, özellikle ikili camsa eğer bu eni 100cm kadar arttırabilir. Ayrıca boy oranına göre de perdeler mermer hizasına kadar genel olarak sipariş edilmektedir.


Stor Perde

Enmodaperde olarak stor perde kategorimizdeki ürünler Brillant, Taç, Dolcevita, Apresan, Harput Holding ve Kıray Teks ürünlerini satmaktayız. Ürünlerimiz 24 ay garantili ve %100 orjinaldir.

Stor Perde Hakkında Bilgiler

2016 Stor perde modelleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. En yeni stor perdeler, en kaliteli ve en ucuz stor perde çeşitleri ile siz değerli kullanıcılarımıza kalite hizmet ve kaliteli ürün hizmeti vermekteyiz. Stor perde fiyatları kalitesine göre çok uygundur. Sitemizde yer alan stor perde, STOR PERDE ÇEŞİTLERİ, Brillant stor perde modelleri , brillant stor perdeler, taç stor perde , taç stor perdeler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Stor perdelerimizde birçok yerli ve ithal marka bulunmaktadır. Stor perdelerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Stor Perde'leri Kategorilere Ayırırsak ;

Polyester Stor Perde, İthal (Pastel) Stor Perde, Desenli Stor Perde, Jakarlı Stor Perde, Baskılı Stor Perde, Simli Polyester Stor Perde, Simli Pastel Stor Perde, Sedefli Stor Perde, Yarı Karartma Stor Perde, Karartma Stor Perde, Tül Stor Perde, Screen Stor Perde, Yanmaz Screen Stor Perde, Keten Stor Perde gibi bir çok kategoriden oluşmaktadır. Bunları kendi içlerinde alt kategorilerede ayırabiliriz.
ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...