Anasayfa / Zebra Perde
1 2
1 2

Zebra Perde | Zebra Perde Modelleri ve Çeşitleri

Zebra perdeler kullanılan alanlara bir çok alternatifi beraberinde getirmektedir. Çünkü bu perdelerin aralarda tüller bulunuyor olmasından dolayı, bu tüller sayesinde ortamda ki ışık ayarını bile ayarlamanız mümkün olabilmektedir. Özel mekanizması sayesinde rahatlıkla kullanabildiğiniz için, genel olarak salonlarda da artık kullanılmaktadır. Birbirinden şık tasarımları ile dekorasyon için en iyi seçeneklere sahip olacağınız zebra perde zebra perde sayesinde, evinizin salonunu ister modern, isterseniz klasik bir görünüme getirebilirsiniz.


Zebra Perde Nasıl Bir Türdür ?

Öncelikle belirtelim ki, bu perdeler özel kumaşlar ile yapılmakta olup, normal perdeler ile eş değer değildir. Bu nedenle temizliği çok önemli olduğu için, temizlik konusunda aşağıda vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Özel iplikler sayesinde hem esneme gerilme olmazken, hemde kir tutmayan bir özelliğe sahiptir. Ayrıca kademeli olması nedeni ile perde kısmı ile tül kısmı arasında bariz bir kalınlık bulunmaktadır. Bu kalınlık perdenin her zaman formda durmasını sağladığı gibi, camınız açık olsa bile sallanmaz. Böylelikle tül ya da güneşlik gibi çeşitli türlerde ki perdelere en iyi alternatif olmaktadır.


Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılır ?

Zebra perde sahibi olanlara şunu söyleyelim ki, özel iplikler ile üretilmiş olması nedeni ile çok fazla kir tutmadığı gibi, yanlış temizlik yapılması durumunda perdenizi profesyonel temizlik firmalarına gönderip temizletmeniz gerekebilir. Kullanmış olduğunuz ortama göre, perdelerinizi elektrik süpürgenin perde fırçası ile iki ya da üç haftada bir temizleyebilirsiniz. Ayrıca su ile temizliklerde ise mikrofiber bez kullanılmalı ve çok sulu değil, hafif nemli bir bez ile üzerinde biriken tozları almalısınız. Bu işlemi düzenli olarak yapıp, perdelerinizin her daim temiz ve ilk günkü gibi olmalarını sağlayabilirsiniz.


Zebra Perde Nasıl Hesaplanır ?

Zebra perdeleri hesaplarken, tam boy oranında da yardım alabilirsiniz. Bu perdenin tam boyu 260 cm olup, yuvarlama sistemi ile hesaplanmaktadır. Örneğin cam boyunuz 95 cm ise, zebra perde için 100 cm ölçü vermeniz daha doğru olacaktır. Aynı durum boy içinde geçerli olup, boy x en sonrasında, çıkan metrekare ile perdenin siparişini verebilir ve tam boyutlarda istediğiniz gibi perdenizi alabilirsiniz.


Zebra Perde

Enmodaperde olarak zebra perde kategorimizdeki ürünler Brillant, Taç, Dolcevita, Apresan, Harput Holding ve Kıray Teks ürünlerini satmaktayız. Ürünlerimiz 24 ay garantili ve %100 orjinaldir.

Zebra Perde Hakkında Bilgiler

2016 Zebra perde modelleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. En yeni zebra perdeler, en kaliteli ve en ucuz zebra perde çeşitleri ile siz değerli kullanıcılarımıza kalite hizmet ve kaliteli ürün hizmeti vermekteyiz. Zebra perde fiyatları kalitesine göre çok uygundur. Sitemizde yer alan zebra perde, ZEBRA PERDE ÇEŞİTLERİ, Brillant zebra perde modelleri , brillant zebra perdeler, taç zebra perde , taç zebra perdeler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Zebra perdelerimizde birçok yerli ve ithal marka bulunmaktadır. Zebra perdelerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...