Anasayfa / Aksesuarlar
1 2
1 2

Aksesuar

Perde aksesuarları perdelerimizin olmazsa olmaz ürünlerindendir. Fon perde askılıkları, bağlama araçları gibi aksesuarlar ile perdelerinizin yanı sıra aksesuarları ile dilerseniz modern bir çizgi yaratabilir, dilerseniz de eski mimari motifleri evlerinize taşıyabilirsiniz. Enmodaperde.com uzun yıllardır perde tekstili ve aksesuarları konusunda tecrübeli bir firmadır.

Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Fon perdelerinizi bağlamanız için belli başlı aksesuarlar gerekmektedir. Duvara monte edilen rensolar bunlardan biridir. Renso aksesuarlar gerek modern, gerek eski motifleri üzerinde taşıyan aksesuarlar olarak bilinirler ve evlerinize hak ettiği havayı tek bir dokunuşla sağlayabilirler. Sarkıtlarla perdelerinize yeni bir hareket sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda fon perdelerinizi toparlamaya yarayacak kol bağları ile normal kumaş bağlardan daha şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Aksesuarlar her alanda oldukları gibi perdelerde de beklenende daha fazla şık görüntüler ortaya çıkarmaktadırlar.

Perdelerinizi aksesuarlar ile tamamlayın

Perdelerinizin şıklığını tamamlayabilmeniz alacağınız tüm aksesuar çeşitleri oldukça uygun fiyatlarla ve kaliteli malzemelerle sitemizde satılmaktadırlar. 50 tl den yüzlerce liraya kadar farklı fiyat aralıklarında, her keseye uygun aksesuar satışları sitemizde yapılmakta olup, taksitli satış imkanları, uygun ve garantili ürünleri sitemizde bulabilir, mobilyalarınız, halılarınız ve perde renklerinizle uygun ürünleri seçebilirsiniz. Enmodaperde.com’dan seçeceğiniz tüm perde aksesuarları firmamız tarafından güvenli ve hasara uğramayacak şekilde tarafınız gönderilecek olup, fotoğrafındaki birebir ürünü tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılacaktır. Ödemelerinizi kredi kartı ve taksitlendirme seçenekleri ile, başka hiçbir firmada olmayan kolaylıklarla sipariş edebilirsiniz.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...