Anasayfa / Boncuk Modelleri

Boncuk

enmodaperde.com perde tekstili konusunda tecrübeli, oldukça eski ve köklü bir firmadır. Tüm perde ve perde aksesuarları alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, kaliteli ürünleri temin edebileceğiniz firmamız, dikimden kesime, ödeme kolaylıkları, uygun fiyatları ve taksitli ödeme imkanları ile kurtarıcınız konumundadır.

Boncuk Modelleri ve Fiyatları

Perdelerde aksesuarların önemi bir hayli büyüktür. Boncuk modelleri ile perdelerinizi ve fon perdelerinizi baştan yaratmanız mümkündür. Zira perdeler sade şık olabilirler, lakin boncuk modelleri perdelerinizde aradığınız hareketliliği yaratacaktır. Perdeleriniz, hiç şüphesiz ki evinizin en mahrem halini sağlamak için birebir bir kurtarıcıdır. Perdelerde yapacağınız ufak tefek değişiklikler ise evlerinizde yeni bir canlılık sunacaktır.

Boncuklar perdelerde nasıl kullanılır?

Boncuk modelleri perdelere uygulanırken tül perdeye değil, fon perdelere uygulanmalıdır. Tüller ne kadar sade olursa o kadar şık durur. Fon perdeler ise aksine bir o kadar hareketli olmalıdır. Boncuk modelleri sarkıt şeklinde tasarlanmakta olup, küpürlere monte edilirler. Küpürler ise perdelere monte edilerek kullanılırlar. 8.50 tl gibi küçük meblağlar ile firmamızdan alacağınız boncuk modelleri perdelerinizde aradığınız hareketi yaratacaktır.
Enmodaperde.com’dan yapacağınız fon perde boncukları ile perde tekstilindeki en uygun fiyatlarla alışveriş yapmış olacaksınız. Aynı zamanda güneş ışığına, dış etkenlere karşı oldukça uygun ve kaliteli ürünlere sahip olabileceksiniz. Dilediğiniz kadar boncuk satın alıp, kredi kartına uzun sayılı taksitlerle ödeme yapabilir, evinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...