Anasayfa / Dikey Perde

Dikey perde

Enmodaperde.com, perde sektöründe üretici bir firmadır ve hemen hemen her tür perdeyi bünyesinde üretip, dikip, satışa hazır hale getirmektedir. Dikey perde, son yılların hiç şüphesiz ki en çok tercih edilen perdeleri arasında yer almaktadır. Şık konsepti ile evlerinizde farklı ve renkli bir görsel şölen yarattıkları için, evinizin havasını ve stilini bir anda modernize etmektedirler.

Dikey perde nedir?

Dikey perde, yerden tavana kadar pilesiz ve belli bir en genişliğinde hazırlanan, stor perde gibi kalın bir kumaşa sahip fakat aşağı yukarı değil, sağa sola hareket eden konsept perdelerdir. Belli bir ölçü ile parçalı halde asılıp kullanılmaktadırlar. Özel mekanizmaları dikey perdelere göre tasarlanmıştır. Yıkanabilirler, ütü istemezler, kullanımı ise oldukça kolaydır. Firmamız onlarca farklı modelde dikey perde imalatı ve satışı yapmakta olup, dilediğiniz yere teslimatını yapmaktadır.

Dikey perde modelleri ve fiyatları

Dikey perdeler parçasına göre fiyatlandırılmaktadırlar. Standart perde fiyatlarına göre oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadırlar. 20 liradan yüzlerce liraya kadar farklı perde fiyatlarımız bulunmakta olup, fiyatları etkileyen en önemli unsurun tasarım ve kumaş kalitesi olduğunu belirtmek isteriz. Dikey perde fiyatları konusunda diğer pek çok perde ürününe göre daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Enmodaperde.com sitesinde dikey perdeler satın alabileceğiniz gibi pek çok perde ürününe rahatlıkla ulaşabilir ve taksitli ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf kumaşlardan üretilmektedirler.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...