Anasayfa / Etek Kesim Modelleri

Etek Kesim

enmodaperde.com perde konusunda kumaşından dikimine, ölçü alınmasından ürünün montajına kadar her alanda maksimum düzeyde destek veren, perde tekstili alanında oldukça eski ve köklü bir firmadır. Firmamızda bulabileceğiniz perde tekstili ürünleri muadili firmalarda bulabileceklerinizden daha fazla çeşit sağlamakta ve daha kaliteli ürünler ve kumaş çeşitleri ile karşınıza çıkmaktadır.

Etek Kesim modelleri ve Fiyatları

Etek kesim modelleri denince aklımıza ilk gelen perde eteklerinin çeşitli dekoratif biçimlerde kesilerek evlerinize yeni bir nefes kazandırılmasına denmektedir. Etek kesim bir perdede durabilecek en şık tasarımdır. Özellikle fon perdelerde uygulandığı zaman kumaşında gösterişini artırmakta ve her evde bulunan perdelerden daha şık görüntüler ortaya çıkarmaktadır. Etek kesim modelleri pek çok farklı şekilde yapılmaktadır. Tek bir modelde değil, pek çok farklı modelde etek kesimi yapılmaktadır ve fiyatları da oldukça makuldür. İster mevcut perdelerinize, isterseniz yeni alacağınız perdelere etek kesimi yaptırabilirsiniz.

Etek kesimlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Etek kesim modelleri konusunda seçim yaparken Etek kesim modelleri kategorimiz altından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Devamlı veya tek bir etekte belli bir modeli uygulatabileceğiniz etek kesim modelini seçtiğiniz perde ile beraber sipariş edebilirsiniz. seçeceğiniz model her ne olursa olsun metresi başına 7.50 tl gibi uygun bir fiyata sipariş edebilirsiniz. Enmodaperde.com etek kesim modelleri konusunda güvenilir ve perde sektöründe öncü bir firma olduğundan uygun fiyatlarla sahip olacağınız tek sitedir.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...