Anasayfa / Jaluzi

Jaluzi Perde

enmodaperde.com, perde ihtiyacınızı en moda, renk renk ve desen desen, en farklı ve çeşitli halleri ile, dikim, kesim, ölçülendirme ve tasarım konusunda daima yanınızda olan bir perde firmasıdır. Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren firmamız, jaluzi hizmeti ile de yanınızda olmaya devam etmektedir.

Jaluzi nedir

Jaluziler, her evin ihtiyacıdır. Balkon, bahçe, kafeterya gibi pek çok dış mekanda rahatlıkla kullanılabilirler. Aynı zamanda ofislerde ve ev gibi kullanılmayan pek çok iç mekanda kurtarıcı konumunda olan ürünlerdendir. Jaluzi, perde veya stor perde gibi detaylı bir yapıya sahip değildir. Plastik, metal veya hasırdan üretilirler. Özellikle metal olan jaluzi modelleri, ofislerin vazgeçilmezleri arasındadır. Aralıklı yapısı mekanlarınızı tamamen görünmez kılabildiği gibi, ufak bir hareketle gün ışığı alabilir hale de getirebilirler.

Jaluzi modelleri ve fiyatları

Jaluzilerin kaliteli olması büyük önem taşımaktadır. Aralıklı yapıları çabuk bozulmalarına sebep olabilmektedirler. Stor perdeler gibi yukarı aşağı hareketle çalıştıklarından özellikle pencere kanadı bulunmayan ortamlarda daha çok tercih edilirler. Bu yüzden özellikle pencere kanatlarının kullanılmadığı camlar veya balkonlar için idealdirler. Yıkanmaları zor olduğundan ise detaylı temizlik gerektirebilirler. Lakin bezle temizlenebildikleri için kiri ve isi yüzeylerinde tutmazlar. Jaluziler evlerinizde ve ofislerinizde severek kullanabileceğiniz, tasarımı kolay, montajı çabuk bir perde ürünüdür. Enmodaperde.com sitesinde uygun fiyatlarla, renk renk ve farklı tasarımlarda pek çok jaluzi ürününü satın alabilirsiniz.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...