Dört mevsim moda geçmeyen perde; zebra stor perdeler

Zebra perdeler artık ev ve iş yerlerinde çok geniş bir alanda karşımıza çıkmakta olan ürünler. Hepimizin de bildiği bir perde her mekanda mekanın karakterini birinci dereceden ortaya koyan bir ev tekstili ürünü. Renkleri, desenleri, kullanıldığı mekan ile uyumu, kumaş kalitesi gibi pek çok şık görünüm detayı mevcut perdelerin. Özellikle stor perdeler son yıllarda tavan yapmış şekilde satılıyor ve en çok tercih edilen stor perde çeşitleri arasında yerini zebra stor perdeler alıyor. Zebra perde kullanım açısından kolay, her mekana uyumlu, oldukça dekoratif ve çok amaçlı bir ürün olma özelliğini taşımaktadır.

 

Zebra perdeler çift taraflı kullanım kolaylığı sayesinde hem tül perde, hem de güneşlik olarak rahatlıkla kullanılabilirler. Böylece iki tane ürün almak yerine iki işlevi bir üründe çözümleyebilirsiniz. Zebra perdeler pek çok renk ve desende kumaş çeşidinden üretilebilmektedirler. Kolay temizlenirler, gün ışığına, sıcağa ve soğuğa karşı mukavemet gösteren ürünlerdir. Bu sayede dört mevsim modası geçmeyen perde; zebra perde. Mevsimine göre perde değiştirme zorunluğunu ortadan kaldırarak sizler için kolay kullanım olanağı sağlarlar.

 

Zebra stor perdelerimiz iki yıl garantili olup, tüm ürünlerin kumaş ve metal mekanizma sistemleri birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Kredi kartı ile satış, taksitli alışveriş ve kapıya kadar teslimat ile kolay ve avantajlı bir alışveriş yapmış olursunuz. 


Etiketler : zebra perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Dört mevsim moda geçmeyen perde; zebra stor perdeler İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön