Stor Perde Satın Almak İçin 5 Neden

Stor perdeler icat edildiği ilk günden bu yana pek çok farklı mekanda kullanıldı. Popüler bir perde türü olmasının pek çok sebebi var ama en çok söz edileni kolay kullanılıyor olmasıdır. Özellikle hareketli bir hayat tarzı olanların perde gibi detaylı ev eşyalarının temizliği için uzunca vakitler ayırması hayli zor oluyor. Kısa sürede temizlenebilen, tek hamlede açılabilen, toz ve kir tutmayan stor perde almanın en az beş nedeni var.

 

Birinci neden stor perdelerin temizliği hiç şüphesiz ki. Islak bir bezle rahatlıkla temizlenebiliyorlar. Özel kumaş yapısı sayesinde kimyasalları perdelerinize sürmeniz gerekmeden pek çok lekeyi çıkarabiliyorsunuz.

 

İkinci neden ise stor perdelerin kolay açılıp kapanması. Bir çocuk bile tek başına açıp kapatabiliyor.

 

Üçüncü ve en önemli neden tül perdelere kıyasla stor perdeler ışığı daha kolay kesiyor. İnce kumaş veya kalın kumaş yapısı olanlardan herhangi birini seçtiğinizde tercihlerinize rahatlıkla cevap verebiliyor.

 

Dördüncü neden, stor perdelerin kaliteli ve kolalı kumaş yapılarıdır. Bu sayede yıkadıktan sonra ekstra ütü yapmanıza gerek kalmaz. İlk günkü gibi gösterişli kalır.

 

Beşinci neden antibakteriyel olmasıdır. Stor perdelerin hemen hemen tamamı alerjen tutmamaktadır. Bu sebeple özellikle astım hastalarını stor perde asla etkilemez.

 

Stor perde çeşitlerimize http://www.enmodaperde.com/43_stor-perde.html adresinden rahatlıkla ulaşabilir, uygun fiyat seçenekleri, en kaliteli kumaşlar ve en iyi işçiliklere ulaşabilirsiniz. 


Etiketler : stor perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Stor Perde Satın Almak İçin 5 Neden İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön