Çocuk Odası İçin Perde Modelleri

Çocukların renkli dünyası hepimizin içini aydınlatıyor. Fakat bu dünyada en önemli husus onların odaları, odalarında kullanılan mobilyaların, perdelerin, halıların renk ve desenleri. Çocuklar yaşları gereği pastel renkleri daha çok severler. İlla pembe veya mavi renk değil, tüm renkler, çizgi kahramanlar, rengarenk dikilmiş perdeler ve çocuk tekstili ürünleri onların bu rengarenk dünyalarına bir adım daha yakın olmak demektir.

 

Çocuk odaları için kullanılacak tüm perdeler genellikle daha çok çizgi kahramanlar, belli başlı animasyon kahramanları ve çocuklarla alakalı görsellerden oluşturuluyor. Tül veya fon perde kombinasyonunu tercih edebileceğiniz gibi stor perdelerden yana da bir tercihte bulunabilirsiniz. Çocuk odaları için tasarlanmış stor perde veya zebra perdeler, bu sezonun en çok tercih edilen perde modelleri arasında bulunmaktadır. Çocuklar için stor perde veya zebra perdeler daha sağlıklıdır. Antibakteriyel kumaşlardan üretilen tüm storlar bir tül perdeye göre daha az toz ve kir tutar, bu sayede çocuklarınızı pek çok hastalıktan rahatlıkla koruyabilirsiniz.

 

Çocuk odası için stor perde modelleri arasından seçim yaparken öncelikle çocuklarınızın tercihlerini göz önünde bulundurmalısınız. Onların hayal dünyaları ve zevklerini stor veya tül perdelerle birleştirebilir, renklerin canlılığı ve uyumu ile ruh hallerini evinizin en özel köşesine, çocuk odalarına taşıyabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlar ve taksitli alışveriş imkanları ile hem aile bütçenize hem de evinizin güzelliğine katkıda bulunabilirsiniz.


Etiketler : stor perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Çocuk Odası İçin Perde Modelleri İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön