Stor Perde İle Evinizin Havası Değişsin

 Perde modelleri, bilindiği üzere iç mekânın görünmemesi veya mekâna giren ışık miktarının kontrol edilmesi için kullanılan eşyalardır. Bu fiili işlevlerine ek olarak, ev dekorasyonu içerisinde de önemli bir yerleri vardır. Gerçekten de, mobilya ve diğer aksesuarlar ile uyumlu perde modelleri kullanarak, her odanın havasını değiştirmek ve farklı bir ambiyans yaratmak mümkündür. Perde modelleri, mekanik perdeler – kumaş perdeler ve tül perdeler olmak üzere üç temel kategoriye ayrılır. Tül perdeler, gün ışığından maksimum düzeyde faydalanmayı sağlayan modellerdir ve neredeyse tamamen şeffaftırlar. Kumaş perde modelleri ise özel bir kategoridir ve içine fon perde modelleri gibi ürünler girer.

En pratik perde modeli

Mekanik perdeler, hâlihazırda en çok kullanılan ve en pratik perde modelleri olarak dikkat çekmektedir. Stor perde modelleri, zebra perde modelleri, jaluzi perdeler ve dikey perdeler, bu kategorinin içerisinde yer alır. Bunların arasından stor perde modelleri, en çok tercih edilen seçenektir. Stor perdeler, perde kumaşının bir rulo etrafına sarılması prensibi ile çalışan modellerdir. Bu durumun çeşitli kullanım avantajları vardır. Bu avantajlara ek olarak, görsellik bakımından çok sayıda seçenek sunarlar. Zira stor perde modelleri, apre adı verilen özel bir teknik ile kaplanmıştır. Apre kaplaması, stor perdeyi temiz tutarken, üzerine dijital baskı yapılmasına da olanak tanır. Bu sayede, istenen her türlü resim ve desen, kalite kaybına uğramadan stor perde modelleri üzerine aktarılabilir.

Stor perde modelleri kullanmanın avantajları

·         Stor perde modelleri kullanılmadığı zamanlarda rulosuna sarılı halde duracağı için kolay kolay kirlenmez, leke tutmaz. Özel apre kaplaması sayesinde, açık haldeyken dahi kir tutması zordur.

·         Stor perde temizliği çok kolaydır. Nemli bir bezle perdenin her iki yüzünü de silmeniz çoğunlukla yeterli olacaktır. Üstelik stor perdeyi yerinden çıkarmanız gerekmez.

·         Stor perde kullanımı çok pratiktir. Perdenin yan tarafında yer alan zincirli mekanizma ile perdeyi açıp kapatmanız ve istediğiniz seviyede açık tutmanız mümkündür.

·         Stor perde modelleri tamamen kapatıldıklarında gün ışığını engeller ve tam bir mahremiyet sağlar.

·         İstenen her boyut ve uzunlukta üretilmeleri mümkündür.

Stor perde online satış

Stor perde satın almak için online web sitelerini kullanmak akıllıca bir davranış olacaktır. Zira web siteleri, gerek çeşit gerekse de fiyatlar bakımından geleneksel mağazalara kıyasla çok daha avantajlıdır. Online perde siteleri arasında da, Enmodaperde.com sitesi sektör liderlerinden biri sayılmaktadır. Brillant, TAÇ, Linens, Brilife gibi sektörün en tanınan markaları tarafından üretilen stor perde modellerini %70’e varan indirimlerle satışa sunan Enmodaperde.com, %100 orijinal ürün garantisi de sunmaktadır. Stor perde fiyatları bütçenize uygun, kalitesi ise tartışılmazdır. Bir yılda 1.000.000 müşterinin siparişini teslim eden Enmodaperde.com, sizin evinizi de en kaliteli stor perde modelleri ile süslemeye hazırdır.


Etiketler : Stor perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Stor Perde İle Evinizin Havası Değişsin İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön