Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor perdelerin en çok merak edilen konusu temizliğidir. Pek çok kadının aslında stor perde tercih edememesinin en önemli sebeplerinden biri de nasıl temizleneceğini bilmemekten kaynaklanmaktadır. Türk temizlik alışkanlıklarına göre perde dediğimiz şey tüm evin kokusunu, kirini, isini taşımakta olduğu için sıcak su ile iyi deterjanlarla sıkça yıkanmalıdır. Fakat kadınların maalesef stor perdelerde böyle bir lüksü bulunmuyor.

 

Stor perdelerin yüksek sıcaklıklarda yıkamaktan bile daha iyi ve sağlıklı bir biçimde temizlenebilmesinin pek çok yolu vardır. Stor perdeler için üretilen ve stor perdenin yapısını bozmayacak şekilde hazırlanan temizlik ürünleri vasıtasıyla stor perde temizliğimizi rahatça yapabiliyoruz. Hafif nemli bir bezle, yıkamaktan bile daha iyi ve sağlıklı temizlik sonuçlarına ulaşabiliyoruz. İçimiz bu şekilde de rahat etmiyorsa elbette çıkarıp soğuk su ile de yıkayabiliriz. Stor perdeleri kolalı ve sert yapılarını bozmayacak şekilde, soğuk su ve uygun deterjanlarla da durulayabiliriz. Fakat bu zorlayıcı olabilir. Bu yüzden yine en olay temizlik yolu nemli bez ile temizlik yapmaktır.

 

Özel üretimleri sayesinde zaten kiri ve isi kendisinden uzak tutacak, koku tutmayacak ve içerisinde barındırmayacak şekilde yapılmış yapıları temizlik endişeleriniz mutlaka giderecektir. Bunlar hakkında detaylı bilgileri ise stor perde satıcınızdan uzun uzun almalı ve buna göre stor perde alışverişi yapmalısınız. Elbette bu temizlik şekli ne kadar güvenilir olsa bile pek çok kişinin içine sinmeyebilir.


Etiketler : stor perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır? İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön