Stor Perdelerde Bu Yıl Moda Olan Tarzlar

Stor perdeler son yıllarda çok ilgi görmeye başladı. Pek çok kadının evvelden ofisvari diye tanımladığı stor perdelerin evlere girişi, yine kadınların gönlüne göre oldu ve buna göre düzenlendi. Stor perde kullanmak oldukça kolay. Hem kullanım kolaylığı, kolay temizlenebilmesi özelliği, camlarınıza göre adapte edilebilen yapısı ve ısıtıcılarınızın önünü kapatmaması en bilinen özelliği. Aynı zamanda özellikle kış aylarında pencerelerle hava sirkülasyonunu kesiyor olması sebebiyle storlar bütçenize de katkı sağlıyor.

 

Stor perdeler de her üründe olduğu gibi modaya ayak uyduruyor. Özellikle zebra stor perde bu yıl en çok moda olan perdeler arasında yer alıyor. Stor perdelerin her ortama ayak uyduruyor olması sayesinde artık pek çok evde bilindik kumaş perde dizaynları bitti. Hatta artık fon perdeler bile stor perde olarak üretiliyor. Stor perdelerin hayatımıza bu kadar çok girmesine elbette kayıtsız kalmadık ve üreticiler de üretimlerini kadınların taleplerine göre yapmaya başladılar. Eskiden genelde açık ve tek renklerden üretilen storlar, evlere adım atmaları ile birlikte kadınlara hitap edecek renk ve modellerden üretilmeye başlandılar. Bu sayede kadınların da bu perdelere daha fazla yönelmeleri sağlanmış oldu.

 

Stor perdelerin pek çok çeşidi var. Her sezon daha farklı hale gelen bu modelleri, şayet stor perde almaya niyetlendiyseniz internette küçük bir gezintiye çıkarak mutlaka keşfetmeli ve buna göre satın almalısınız.


Etiketler : stor perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Stor Perdelerde Bu Yıl Moda Olan Tarzlar İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön