Zebra Perde Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Zebra perdeler kullanım açısından oldukça kolay olsalar dahi onları seçerken de pek çok şeyi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Zebra perdeler evlerde adeta damga niteliğinde bir yere sahiptirler, kadınların hem göz zevkine hem de kullanma kolaylığına hitap ederler. Perde tekstilinde gelinen en son noktadır zebra stor perdeler.

 

Bir zebra perde ile hem şıklığı yakalamak mümkündür hem de evinizi baştan aşağı yenilenmiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Her kadının da bildiği gibi perde değişikliği evinizde çok şey değiştirir. Mobilyalar hiç değişmese dahi perdeler değişince evde başlı başına bir değişiklik oluşur. Şayet zebra perde alma niyetinde iseniz pek çok şeyi göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

 

Alışkın olduğunuz güneşlikler tarihe karışacaktır. Zebra perde ile güneşlik kullanımına son vereceğinizi bilmeniz gerekir. Güneşliği bırakıp tek bir perdede iki ürünü birden kullanabileceksiniz. Bu tür bir kullanıma alışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Pek çok insan için perdelerin boydan boya açılması devri kapanacaktır. Perdelerinizi sık yıkayan biri iseniz artık perde yıkamaya bir son vereceksiniz demektir. Zira bu zebra perde yıkanmaz. Silinerek temizlenmesi doğru olacaktır. Eğer bu konularda hassasınız kararınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekir.

 

Zebra perdenin kumaşını seçerken kalın kumaş kısmının mobilyalarınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde perdeleriniz evinizle alakasız olabilir ve bu da hem kötü hem de göz yorucu bir görüntü oluşturur.


Etiketler : Zebra perde |
<< Geri Dön
MAKALE İLE İLGİLİ ÜRÜNLER
Zebra Perde Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? İLE İLGİLİ MAKALELER
<< Geri Dön