resim
Anasayfa / Stor Perde

Stor Perde

Stor perde modelleri, mekanik perdeler kategorisinde yer alır. Perde kumaşının rulo etrafında sarılması prensibiyle çalışan bir perde sistemidir. Yukarı veya aşağı yönde konumlandırılabilir, hatta elektrikli bir motor ilavesiyle açılıp kapanması otomatik hale getirilebilir. Türkiye’nin en çok tercih edilen perde sistemi olduğunu söylemek mümkündür. Genellikle polyester – keten karışımından imal edilir. Zira bu sayede maksimum düzeyde dayanıklılık sağlanabilmektedir. Stor perde modelleri, kullanımı kolay ve pratik olan modellerdir. Açmak ve kapamak için perdenin kenarında yer alan zincir/ip sisteminden faydalanılır. İstenilen seviyede açmak ve sabit tutmak mümkündür. Böylelikle, örneğin yarıya kadar açarak hem gün ışığından faydalanmanız ve hem de ev içini halen göstermemeniz mümkün olmaktadır.

Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Stor perde modelleri temizliği de çok kolay olan perdelerdir. Kullanılmadıkları zaman rulo halinde kapalı durduklarından kolay kolay kirlenmezler. Kirlendikleri zaman da, sıcak su ile ıslatılmış mikrofiber bir bez çoğunlukla yeterli olacaktır. (Zorlu kirlerde sabunlu su da kullanılabilir.) Üstelik küçük boyutlu lekelerde stor perdeyi bulunduğu yerden çıkarmadan temizlemeniz dahi mümkündür. Stor perde modelleri, standart olarak 200 cm eninde üretilmektedir. Hemen hemen tüm camların boyutları buna uygun olduğundan, standart stor perde modellerini evinizin neredeyse tamamında kullanabilmeniz mümkündür. Ancak çok geniş ve büyük camlar için özel sipariş vermek (veya iki parça stor perde kullanmak) en doğrusudur. Stor perde modelleri, pratik ve estetik görünümleri ile bulundukları odanın havasını değiştirecek, ona modern ve güzel bir görüntü sağlayacaktır. Temizlik ve kullanım kolaylıkları ile güzel görünümleri, onları kolayca en çok tercih edilen perde modellerinden biri yapmaktadır.

En Kaliteli Stor Perde Modelleri ve En Uygun Fiyatlar

Enmodaperde.com web sitesi, bu kategorisi altında onlarca farklı ve birbirinden kaliteli stor perde modelleri satışı gerçekleştirmektedir. Stor perde fiyatları, bütçenizi zorlamayacak niteliktedir. Stor perde çeşitlerimiz Brillant, Taç, Dolcevita, Apresan, Harput Holding ve Kıray Teks gibi sektör lideri markalar tarafından üretilmiş olup, %100 orijinal ürün garantimiz mevcuttur. Stor perdelerimiz kısa süre içerisinde monte edilerek, tüm evinizi eşsiz bir güzelliğe kavuşturacaktır. Desenli, Jakarlı, Baskılı, Simli Polyester, Simli Pastel, Sedefli, Yarı Karartma, Karartma, Tül Stor Perde gibi çok sayıda çeşidimiz mevcuttur.

 

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...