Anasayfa / Tül Perde

Tül Perde

Tül perde modelleri, günümüzde en çok satan perdeler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni, tül perdelerin çoğunlukla diğer perdelerin bir eki şeklinde kullanılmasıdır. Diğer bir deyişle, tül perde modelleri tek başlarına değil, başka bir perde modeli ile satın alınmakta ve birlikte kullanılmaktadır. Zira tül perdeler gün ışığından faydalanmayı kolayca sağlar. Yarı şeffaf yapıları, gündüz vakti evin içinin rahatça aydınlatılmasını sağlar. Gece vakti ise, birlikte kullanıldığı diğer perde kapatılarak ev içinin görülmesi engellenir. Bu takdirde, tül perde modelleri dekoratif bir amaca hizmet eder. Diğer bir deyişle, tül perdelerin gündüz vakti pratik, akşam vakti de estetik amaçlı bir kullanımı vardır.

Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Elbette bu durum, tek başlarına kullanılamayacakları anlamına gelmez. Kaliteli bir tül perde, gece gündüz fark etmeksizin tek başına da rahatlıkla kullanılabilir. Bu konuda tercih tamamen kişisel ve özeldir. İster tek başlarına, isterse de başka bir perdeyle kullanılsınlar, tül perde modelleri her şeyden önce çok estetik bir görüntü oluşturur. Üzerindeki desen ve motifler doğru seçildiği takdirde, mobilyalarınız ile de uyum sağlayacak ve benzersiz bir görünüm sağlayacaktır. Tül perde temizliği ise sanıldığından çok daha kolaydır. Çamaşır makinesinde veya elde yıkamanız mümkündür. Dikkat edilmesi gereken tek husus, su sıcaklığının 30 dereceden fazla olmamasıdır. Buna ek olarak, yıkama biter bitmez tül perdenizi bekletmeden asmanız gerekmektedir.

En Uygun Fiyatlı Tül Perde Modelleri

Enmodaperde.com web sitesi, bu kategorisi altında birbirinden kaliteli ve güzel tül perde modelleri satışa sunmaktadır. Tül perde fiyatları, her bütçeye uygun rakamlarda olup kendinizi zorlamadan evinizi güzelleştirmeniz mümkündür. Tül perde seçeneklerimiz, ekonomik – örme ve Brode tül perde gibi farklı modellere sahiptir. TAÇ tül perde gibi sektör lideri markalar tarafından üretilmiş olup, %100 orijinal ürün garantimiz mevcuttur. 150 TL üzeri siparişleriniz, ücretsiz kargo ile adresinize dek ulaştırılmaktadır. %100 güvenli kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Tül perde modellerimiz, evinizi güzelleştirecek, gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlayacak ve son derece pratik bir kullanım sunacaktır.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...