resim
Anasayfa / Zebra Perde

Zebra Perde

Zebra perde modelleri, mekanik perdeler kategorimizde yer alan ürünlerdir. Stor perde mekanik sistemini kullanırlar. Diğer bir deyişle, perde kumaşı bir rulo etrafında sarılmakta ve bu şekilde açılıp kapatılmaktadır. Müthiş bir kullanım kolaylığı sağlayan bu sistem, aynı zamanda kullanılmadıkları zaman zebra perdelerin kapalı kalmasını sağlayarak kirlenmelerini de engellemektedir. Zebra perde modelleri, bu ismi görünümlerinden ve özel dokumalarından alırlar. Dikkat edilecek olursa, zebra perdeler üzerindeki desen şeritler halindedir. Şeritlerin biri kalın iken, diğeri daha ince ve hatta şeffaftır. Bu şekilde ortaya çıkan çizgili desen, gerçekten de bir zebrayı andırır. Zebra perde modelleri, aynı nedenle özgün ve değişik bir görünüm sahibidir. Bu perdeler aynı zamanda zürafa perde modelleri olarak da aranmaktadır. Zebra ile zürafayı karıştıran bu tür aramalar yine bu perde modellerini işaret etmektedir. Tüm zürafa perde modelleride bu bölümde yer almaktadır. 

Zebra Perde Özellikleri

Zebra perde modelleri, modern ve dekoratif ürünler arasındadır. Özellikle genç nesil arasında oldukça yaygındır. Bunun temel nedeni, ince kumaştan yapılan şeritleri sayesinde gün ışığını ev içine alması ancak içeriyi göstermemesidir. Aynı zamanda estetik bir görünüme sahip olduğu için, hemen her mobilya ile de uyum sağlayacaktır. Zebra perde modelleri çoğunlukla düz ve desensiz olsalar da, üzerlerine hemen her desen işlenebilir. Nitekim çocuk odalarında kullanılmak üzere tasarlanmış yarış arabası desenli zebra perde modelleri dahi mevcuttur. Çiçek, logo, şehir silueti, slogan ve geometrik desenler de sıklıkla zebra perde modelleri üzerinde kullanılır. Burada seçim tamamen kişisel olup, tercihlerinize ve mobilyalarınızın modellerine bağlıdır. Ancak hangisini tercih ederseniz edin, estetik, pratik, kullanışlı ve çok özel bir perde sahibi olacağınız kesindir.

Zebra Perde Satın Al

Enmodaperde web sitesi, en güzel, en kaliteli ve en estetik zebra perde modellerini bu kategorisi altında satışa sunmaktadır. Zebra perdelerimiz, Brillant, Taç, Dolcevita, Apresan, Harput Holding ve Kıray Teks gibi sektör lideri parde firmaları tarafından üretilmiştir. sim-çizgi, simli, blackout, jakar-brode, baskılı, ekonomik, pliseli, bambu, çizgili ve çocuk odası gibi çok değişik modellerimiz mevcuttur. Her biri, kullanıldığı odanın görünümünü değiştirecek bir güzellik ve kalitededir. Zebra perde satın almak için en uygun adres olan sitemiz, %100 orijinal ürün garantisi sunmaktadır. Zebra perdelerimizin her biri 24 ay garantilidir. 150 TL üzeri siparişleriniz için ücretsiz kargo hizmeti ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.

ÜRÜN İLE İLGİLİ MAKALELER
Tüm Makaleler...